З ювілеєм!!! Сьогодні КОМУ ВНИЗ виповнилося 20!

З ювілеєм!!! Сьогодні КОМУ ВНИЗ виповнилося 20!

*******

"Свобода" вітає гурт «КОМУ ВНИЗ» з 20-літтям творчої боротьби

Кожен українець, який хоча б раз, на власні очі, бачив цих богатирів на помості, відтак впізнаватиме "КОМУ ВНИЗ" вже з перших могутніх акордів.

Їх ми ніколи не бачимо на екранах ТБ і не чуємо по радіо. І все одно "КОМУ ВНИЗ" неможливо згубити у всіх цих потоках музичного шумовиння, яке щоденно намагаються влити в наші вуха.

Але секрет тут не лише у магічному звучанні музики, яка, здається, увібрала в себе всю потугу громів і, водночас, ніжність першого променя світанку. "КОМУ ВНИЗ" дарує нам можливість доторкнутися до чогось незглибинного, безконечного і вічного. До чогось, що важко відразу вхопити і усвідомити. Лише пірнувши в цей енергетичний потік з головою, ти можеш збагнути до чого мав щастя торкнутись. Це – Українське Серце.

Сказати, що "КОМУ ВНИЗ" – це явище української, саме української, культури – це не сказати нічого.

Це явище можна лише означити.
Патріархи.
Воїни духу.
Лірники і кобзарі нового Українського Всесвіту.
Сучасні українські націоналісти зростають на творах «КОМУ ВНИЗ».

Безліч українців пройшли ініціацію самоусвідомлення, слухаючи музику Високого Духу.

Музику пробудження Нації, що гранично актуалізувала Тараса Шевченка.
Музику, що втілює дух Національної Революції.
Музику, що лунко співає у наших серцях.
Бажаємо «комувнизівцям» Наснаги і Звитяги.

Многая літа!
З роси й з води!

Олег Тягнибок
ВО "Свобода"

*******

КПЛ вітає КОМУ ВНИЗ

Комітет підприємців Львівщини щиро вітає легендарну українську групу КОМУ ВНИЗ з ювілеєм.

Ми впевнені, що Ваша творчість як ніколи актуальна та потрібна нашій країні. І нехай дехто вважає, що рок-виконавці не можуть отримувати державні нагороди в нашій країні, ми переконані, що найкращою нагородою для Вас є вдячні слухачі, до яких себе зараховуємо.

Комітет підприємців з приємністю згадує Ваш фантастичний концерт у Львівській опері, та переконливо заявляє, що "КОМУ ВНИЗ" - це музика високого духу".

*******

"Самі Свої" вітають КОМУ ВНИЗ

Вітаю КОМУ ВНИЗ і особисто Середу Андрія з цією датою! Дуже прикро, що в Україні взяли верх попсарі, які називають себе рокерами, а гонять порожнечу, дуже прикро що все комерціалізується, і справжнє Слово мало хто вже цінує, та мало хто вже і знає, що таке справжня Музика та справжнє Слово... головне, щоб піпл трусив головами і ніс баблішко! І ще, колись, коли я починав вас слухати, ніхто вас не називав готами, а зараз чомусь всі поставали готами. Хіба ваші пісні несучі Дух боротьби і Слово Істини потребують приналежності до якихось течій та визначень, не маючих нічого з Україною спільного? Як написав київський письменник Володимир Даниленко:"Ті пророки,що прийшли післі того,якого розіп"яли-були гіршими за нього, а ті, що прийшли після тих, хто прийшов після того, якого розіп"яли- були ще гіршими, тож давайте радіти тим пророкам, які зараз з нами, бо ті, що прийдуть після них- будуть ще гіршими..."Звісно,що хочеться почути щось новеньке від "КОМУ ВНИЗ", ви вчили мене не коритись неправді, а йти до кінця, тепер я вимагаю цього від вас.

З повагою та шаною Олег Сухарєв,
лідер гурту "Самі Свої"

*******

"Тінь Сонця" вітають КОМУ ВНИЗ

Вітаю, дорогі Дядьки! Ваше народження - це народження України в рок-музиці, народження українських фолк-року і фолк-металу. Для мене особисто Ви є багато в чому Вчителями і просто одним з найулюбленіших гуртів в світі. Пригадую, як перші демо "Тінь Сонця" слухали і зоцінювали саме Степаненко і Малюгін, це невипадково:).

Міцного здоров'я, щирих, розумних шанувальників, музи, вдачі та просто людського щастя!

Сергій Василюк,
лідер "Тінь Сонця"

*******

УНА-УНСО вітає КОМУ ВНИZ з ювілеєм!

10 лютого українській рок-легенді, гурту КОМУ ВНИZ виповнюється 20 років!

Весь час існування гурту - це час Музики Високого Духу!

Гурт зробив неоціненний внесок в розвиток української культури та став прикладом для наслідування молодим українським гуртам.

Надпотужною енергетикою своєї музики гурт пробуджує отой "Дух Одвічної Стихії" в серцях українців.

УНА-УНСО щиро вітає всіх учасників гурту з ювілеєм, та бажає творчої наснаги до нових шедеврів!

Нагадаємо, що в 2005му році КОМУ ВНИZ стали кавалерами ордену "Пустельний Хрест УНСО".

*******

Юрко Кварк вітає КОМУ ВНИЗ

Сію-вію, посіваю - з днем народження вітаю... 20 років - то, чорт забирай, Дата! Подумать тільки, я прогавив шанс слухати вас з пелюшок, хоча міг би... Та й хотів, напевно, батьки не розуміли, що мої дитячі "УАААА!!! УАААА!!!" розшифровуються як "КОМУ ВНИЗ! КОМУ ВНИЗ!"... Власне, я й сам не знав... Потім мій пелюшковий запал притих. І лише через довгих ..надцять років я почув про таку рідну "Ґверову сталь" і все згадав! І як ревів і про що ревів... Так от тепер я до смерти цього не забуду... Не знаю, кому там вниз, але вам - лише вверх!
Дякую...

 

Юрко Кварк
вуйко з Луцька

 

*******

Цього незимового лютневого дня хочу просто щиро привітати КОМУ ВНИЗ із так потужним ювілеєм. Зичу відсвяткувати ще з п'ять по стільки ж, бо потреба у музиці Високого Духу не зникне ніколи. Дякую Вам за радість та наснагу, яку даєте слухачам. І просто дякую за те, що Ви є!

 

Олександра Радченко
адмін сайту

 

Надруковано: 2008.02.10 в 00:00