Тендітно обіймаємо ваше Серце. Уклін усім господарям і господиням!

Тендітно обіймаємо ваше Серце. Уклін усім господарям і господиням!

Ще раз хочу подякувати усім тим, хто долучився до Боярського Вертепу. Я вже писала про щедрих господарів та господинь, які допомогли нам зібрати 16404 гривень на підтримку бас-гітариста гурту Кому Вниз — Sergej Stepanenko. Сьогодні було передано усі кошти через Serhii Litviniuk.

Бажаємо Сергію швидкого одуження!

Хочу написати про організаційні моменти і міцно обійняти кожного учасника та учасницю Боярського Вертепу. Адже колектив щотижня з грудня збирався на репетиції. У кожного в хаті ми співали і вдосконалювали акторську майстерність. Ті, хто був свідком перших репетицій зауважив, що кожен із учасників Вертепу на кінець виспівався і гармонійно увійшов у роль. Не без суперечок, але нам вдавалося швидко вирішувати організаційні питання. Кожен доклався із пошуком приміщення, їжею та напоями на репетиції, створення образів та костюмів. Дякуємо трьом Царям та Іродові, що також благодійно катали колектив два дні. Дякую Боярський Вертеп! Я пишаюся вами!

©

Як це було

Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ

 

Надруковано: 2017.01.11 в 22:38