2017.10.03. На Київщині запалала «Повстанська Ватра»

2017.10.03. На Київщині запалала «Повстанська Ватра»

Більше 50 юнаків та дівчат з усієї України взяли участь у таборі «Повстанська ватра – 2017», який відбувся під Києвом. Під час заходу молоді люди прослухали лекції про сучасний стан багатовічної боротьби за Україну, дізналися про діяльність українських організацій за кордоном, поспілкувались з громадськими та культурними діячами, істориками, юристами та митцями.

Зокрема, серед лекторів цьогорічного табору були: Сергій Кузан (заступник Керівника Проводу "Вільних Людей"), Сергій Рябченко (представник Українського Інституту Національної Пам'яті), Марко Супрун (представник світового українства, засновник волонтерського проекту "Захист Патріотів"), Арсеній "Білодуб" (лідер рок-гурту "Сокира Перуна"), Андрій Середа (лідер рок-гурту "Кому Вниз"), Калина Кардаш (керівник проекту "Друг Героя"), Юрій Микитин (голова Крайової управи СУМ в Америці), Олексій Бежевець (громадсько-політичний діяч, партнер Юридичної компанії «Правовий Альянс»), Дмитро Жмайло (заступник Голови МНК, заступник Керівника Штабу "Вільних Людей"), Микола Ляхович (начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту Украіни), Юрій Юзич (громадський активіст, співголова всеукраїнського "Пласту"), Артем Денисов (військовий психолог та голова ГО "Побратими").

Окрім навчання, “Повстанська Ватра” була насичена різними активностями:  учасники розпочинали свій день з руханки, грали у регбі, теренову гру, виконували квест-завдання, грали в інтеграційні ігри, а ввечері збиралися з гітарою біля традиційної ватри.

“Для мене “Повстанська Ватра” – це місце, де молода людина може для себе зрозуміти, для чого їй витрачати свій час на розвиток Української держави. Ті навички та знання, що учасники тут отримують –  завжди знайдуть застосування в повсякденному житті. Згадуючи табір 2016-го року, знаю, що певні лектори дали мені розуміння важливості кожної людини в нашій повсякденній боротьбі за Україну. Моє побажання учасникам на таборі: щоб кожен знайшов те середовище, з яким він стане на шлях покращення України, ну і, звичайно, ми завжди радо запрошуємо вас приєднатися до шляху боротьби Молодіжного Націоналістичного Конгресу”, – зазначає бунчужний табору Валерій П’ятаченко.

Учасники табору зазначають, що отримали не лише нові знання та практичні навички, “Повстанська ватра” дає змогу повірити у власні сили та знайти нових друзів.
“Здивувало, що тут дійсно можуть тебе послухати та почути, відповісти на будь-яке твоє запитання чи дати важливу пораду, в наш час рідко зустрінеш таких людей. На цьому таборі я стала почувати себе більш впевнено, не боюсь висловлювати свою думку. Якщо до табору я розмовляла суржиком, то тепер впевнено буду розмовляти українською!”, –  розповідає учасниця табору Діана Безкоровайна з міста Суми.

Захід організували Міністерства молоді та спорту Украіни, Київської обласної державної адміністраціі, ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та Фундації Вільні Люди.

2017.10.03. На Київщині запалала «Повстанська Ватра»

ukrpohliad.org, 2017.10.03

 

Надруковано: 2017.10.03 в 19:43