КОМУ ВНИЗ візьме участь в акції «Tridens: power of trinity» в Києві, 21/04/2007

КОМУ ВНИЗ візьме участь в акції «Tridens: power of trinity» в Києві, 21/04/2007

Патріархи української готики гурт Кому Вниз 21 квітня 2007 заграють вживу в Києві на всеукраїнській  вечірці "Tridens: power of trinity", організованій Українським Готичним Порталом (www.gothic.com.ua). Компанію на сцені їм складуть електронщики ERROR:GENESIS, а відбуватиметься дійство у  великому новому клубі "LUXOR", що розміщується за адресою вул. Горлівська, 124/140 (поблизу метро Харківська).

В програмі готичної ночі також презентація нового випуску журналу "GOTHICA" та релізів українського готичного лейблу TRIDENS RECORDS: дебютного альбому gothic-industrial гурту TREIBHAUS "Unsterblich" (Німеччина) і maxi-синґлу ebm/dark electro проекту ERROR:GENESIS "Red Button" (Україна).

TRIDENS перекладається з латини як "тризуб" і має також значення "триєдинство". Під музику високого духу від Кому Вниз та потужні добірки кращих українських готик-діджеїв УГП святкуватиме "триєдинство" своїх лідуючих проектів: фестивалю "ДІТИ НОЧІ: Чорна Рада", журналу "GOTHICA" і лейблу TRIDENS RECORDS. На танцполі буде переважати танцювальний готик-індастріел у стилі "нового німецького поступу" та електро-металу: RAMMSTEIN, OOMPH!, LAIBACH, KMFDM, DIE KRUPPS, MEGAHERZ та інші.  На паті також має бути присутній "батько української готики" та закордонний продюсер КОМУ ВНИЗ - Віталій Stranger (Берлін) та інші відомі гості. Про подальші цікаві речі, які там відбуватимуться, ви можете дізнатись на Українському Готичному Порталі (www.gothic.com.ua).

 

Надруковано: 2007.04.12 в 20:59