Супертяж Влад Сіренко. Гість «Главкома» розповів ...виходи в ринг під «Ліру» від КОМУ ВНИЗ

Супертяж Влад Сіренко. Гість «Главкома» розповів ...виходи в ринг під «Ліру» від КОМУ ВНИЗ

Гість «Главкома» розповів, як перетворився з футболіста на боксера і зміг поєднати, на перший погляд, непоєднуване – виходи в ринг під «Ліру» від КОМУ ВНИЗ і співпрацю з «Русскім витязем» Повєткіним.

На один із боїв у ПАР ви виходили під композицію популярного в націоналістичних колах гурту «Кому вниз» «Ліра».

Цю пісню мені рекомендував тато. Зізнаюся, до того не чув того гурту взагалі. Коли батько скинув мені посилання, послухав й інші композиції КОМУ ВНИЗ. У них є чимало класних пісень. Але «Ліра» - особлива, вона мені здається особливо патріотичною. Може, перебуваючи в Києві, цього і не відчув би. Але далеко від дому прокидаються особливі почуття до Батьківщини. Мене зрозуміють найперше люди, які їдуть надовго і дуже далеко. Коли бракує рідного середовища, починаєш ставитися до всього, що тебе з ним поєднує, з особливим трепетом.

«Ліру» тато порекомендував дуже своєчасно. Вона мене зачепила. Послухав її кілька разів. Ця музика має дуже багато сили, емоцій. Вона заводить.

А до того виходив під AC/DC. На шоу слабкого рівня вибору не дають взагалі . Виходиш під те, що ввімкнуть організатори. У мене так було мінімум у половині боїв.

Із лідером КОМУ ВНИЗ Андрієм Середою не знайомі?

Ні, але був би не проти. Було б цікаво поспілкуватися. У них правильна українська творчість. Можливо, якщо б у них було бажання, вони могли зробити мені мелодію, під яку виходив би у ринг постійно. Для мене то була б честь.

Повний текст читайте тут: glavcom.ua

 

Надруковано: 2019.09.17 в 18:14