Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ [PHOTO]

Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ

Боярський Вертеп 2017 дякує усім, хто долучився до коляди, хто гостинно приймав і дарував тепло у ці морозні дні!
Цього року ми збирали кошти на допомогу бас-гітаристу гурту Кому Вниз - Sergej Stepanenko!

І хочемо з радістю оголосити, що за два дні коляди, завдяки нашим друзям, знайомим і просто слухачам Вертепу, ми зібрали 16404 гривень і 50 копійок :) Це більше ніж минулого року, тому вітаю наш колектив Боярський Вертеп із рекордом! Сподіваємося, Сергію, що усе вдасться і ми почуємо ще багато разів Кому Вниз на великих сценах України та у Боярці :)

Друзі, дякую тим, хто приймав. Дякуємо водіям, що витратили свій час і пальне на переміщення колективу. Дякуємо друзям за костюми, інструменти та гарний настрій! Любі колядники, Вам спасибі за витривалість: при -18 ходити і співати - це мужність!

Ми щорічно робимо високу справу: прославляємо Добро! Ми віримо у нього всім серцем. Ми віримо в Україну, у її перемогу! Бо з нами традиції, з нами мова, пісня і Бог!

Христос Народився!

Lesya Nechyporenko Lyudmila Gerasimenko Мишко Адамчак Мамайка Марі Tanya Mirzaeva Maryna Mirzaeva Tania Skoroplias Anna Levchenko Наталія Овінова Катя Овінова Олексій Романченко Taras Chubak Андрій Ганжа Максим Кравчук Димитрій Присяжний Юля Золотаренко Александр Корж Vladislav Gulak Tetiana Herasymenko

P.S. Окрема подяка будинку Олександра Нечипоренка за обід, Храм Неопалимої Купини, м.Боярка, військовій частині у Віті Поштовій, щедрому закладу КУХНЯ та усім хатам, де ми були.

©

Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ Боярський Вертеп 2017 збирал кошти на допомогу Сергію Степаненку з КОМУ ВНИЗ

 

Надруковано: 2017.01.09 в 15:28