Бив московських окупантів?! Тримай знижку! [VIDEO]

Бив московських окупантів?! Тримай знижку! [VIDEO]

Львівські підприємці вирішили внести свою частку у вшанування колишніх та чинних воїнів нашого війська, влаштувавши масштабну акцію до Дня захисника України. Умови прості: заклад чи компанія, що долучається до акції, упродовж тижня (з 10 по 17 жовтня) надають знижки на товари і послуги для учасників бойових дій. Про це повідомляє АрміяInform.

Докладніше про це розповів один з організаторів ініціативи «Дні захисників України», львівський підприємець, меценат, колишній боєць добровольчого батальйону «Айдар» Володимир Правосудов на псевдо «Штурм».

Додамо, що наразі до акції долучилося близько 30 закладів та компаній зі Львова й інших міст. Зокрема, акційні пропозиції для учасників російсько-української війни, членів родин загиблих героїв надають заклади громадського харчування, локації розваг, музеї і турагенції, фірми, що є власниками брендів тактичного одягу, та вітчизняні виробники продукції для активного відпочинку.

Ознайомитися зі списком учасників акції та системою знижок, що вони надають, можна тут.

Кожен заклад, підприємство чи фірма, які долучаються до акції, отримають відповідну «спонсорську» наліпку. Крім того, у форматі цієї ініціативи у Львові 10 жовтня відбудеться бізнес-форум для тих захисників України, які після завершення військової служби мають намір започаткувати бізнес.

– Зазвичай, найскладніший етап – це старт і розкрутка власної справи. Хочемо ознайомити побратимів із досвідом тих, кому вдалося «з нуля» вивести бізнес в успішне русло, – говорить Володимир Правосудов. – Ми запросили ексвійськових, а нині успішних підприємців, представників банків і соціальної сфери, аби в одному місці потенційні підприємці з числа колишніх солдатів та офіцерів отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо бізнесу.

Крім того, програма святкування Дня захисника України в межах цієї ініціативи передбачає проведення масштабного концерту. Зі слів Володимира Правосудова, на одній сцені виступатимуть гурти Тінь Сонця, Сокира Перуна, КОМУ ВНИЗ. Вхід для учасників бойових дій – безкоштовний. Для цивільних фанатів – 200 гривень. Усі зібрані під час концерту кошти передадуть у львівський шпиталь на потреби лікування поранених захисників України.

Інформагентство АрміяInform закликає українців долучатися до цієї акції у своїх містах. Контактні особи з питань координації зусиль: Володимир Правосудов — 0673329293; Андрій Медведько — 0932248619.

Крім того, ми стежитимемо за перебігом ветеранського бізнес-форуму у Львові та обов'язково розповімо про його цікаві моменти!

Володимир Скоростецький. АрміяInform. 2020.10.05

 

 

Надруковано: 2020.10.06 в 14:17