4 вересня у справі Андрія Медведька та Дениса Поліщука відбудеться чергове судове засідання. Не дамо відібрати у хлопців право на законний захист!

4 вересня у справі Андрія Медведька та Дениса Поліщука відбудеться чергове судове засідання. Не дамо відібрати у хлопців право на законний захист!

Ця х**ня триває два роки. Витрясли нерви з десятків друзів і сотень знайомих. Витрясли обшуками півдесятка квартир і під шумок пограбували. Пили кров у Андрія і намагались катувати Дениса. Прослуховували всіх і вся. Мене прослуховували цілодобово. Новостворений спецпідрозділ «КОРД» вивозив мене на кладовище.

Далі була тиша.

Зараз справу передають в суд. Йде стадія ознайомлення з матеріалами. Адвокати поспішають. Аби довести правду і покінчити нарешті з цим спектаклем. Але прокурори ніяк не вгамуються. Чинять перешкоди у ознайомленні.

В понеділок суд. Прийдіть.

© Сергій Бондар

Націоналістичні сили об'єднуються на підтримку Медведька та Поліщука

Прокуратура хоче позбавити Андрія Медведька та Дениса Поліщука права на захист – їхнім захисникам намагаються заборонити ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи.

Це була б законна дія, якби сторона захисту якимось чином затягувала процес ознайомлення. Але цього не відбувається.

Як ситуація складається наразі? Під час виступу у Верховній Раді, ще на початку літа, генеральний прокурор Юрій Луценко на запитання про справу Бузини відповів, що та вже давно в суді очікує на вирок.

На той час справа другий рік була на етапі досудового розслідування. Навіть у пришвидшених темпах слідства до суду там лишалося не менше півроку. Та не може ж генпрокурор бути голослівним?

Вже 4 вересня у справі Андрія Медведька та Дениса Поліщука відбудеться чергове судове засідання. Хлопці, як і їхній захист, до суду готові.

Разом з ними готові і найбільші націоналістичні сили країни: Національний Корпус, Правий Сектор, Свобода та С14 прийдуть на засідання, аби підтримати невинних та прослідкувати за правомірними рішеннями суддів.

Чекаємо усіх небайдужих у понеділок, о 13:00 у Печерському суді на Хрестовому провулку 4.

Не дамо відібрати у хлопців право на законний захист!

 

Надруковано: 2017.09.02 в 21:46